RENOVACE TONERŮ - záruky

Renovace tonerových a inkoustových kazet

 • záruční doba je 24 měsíců ode dne provedení renovace, což uvedeno na kontrolním štítku výrobce
 • poskytujeme záruku na kvalitní tisk renovovaných kazet. V případě reklamace zákazník předloží výtisk provedený reklamovanou kazetou
 • poskytujeme záruku na stejný počet výtisků renovovanou kazetou jako kdyby zákazník použil kazetu stejného typu vyrobenou výrobcem zařízení do něhož je kazeta určena
 • poskytujeme záruku na to, že renovovaná kazeta nijak neponičí ani neznečistí zařízení v němž zákazník používá správným způsobem renovovanou kazetu. V případě, že nastane tato skutečnost, uvedeme na své náklady zařízení do stavu v němž toto zařízení bylo před vložením reklamované tonerové nebo inkoustové kazety a též zajistíme úhradu nákladů spojených s přepravou tohoto zařízení. Reklamace znečištění přístroje může být provedena a uplatněna výhradně u společnosti ECOPRINT, s.r.o. Na uplatňování nároků na úhradu vyčištění zařízení znečištěného nebo poškozeného renovovanou kazetou zakoupenou u společnosti ECOPRINT, s.r.o. a provedeného cizí firmou, nebude brán zřetel a reklamce nebude uznána.
 • reklamace renovovaných tonerových a inkoustových kazet nebude uznána v případě nesprávné manipulace s renovovanými kazetami a nevhodným uskladněním.

Záruční doba začíná dnem vystavení faktury, prodejky nebo záručního listu a prodlužuje se o dobu během níž je zboží v reklamační opravě. Pokud se zboží vyměňuje, záruční doba prodloužena není. Délka záruky je standardně 24 měsíců pokud není na daňovém dokladu nebo záručním listu uvedeno jinak.

V případě, že je závada opravitelná, bude renovace v zákonné 1 měsíční lhůtě opravena.

Zpravidla je reklamace vyřízena do týdne. V opačném případě bude reklamovaná kazeta vyměněna za kazetu stejného typu a toto bude provedeno na náklady společnosti ECOPRINT, s.r.o. Reklamované renovované kazety musí být doručeny k reklamaci v původním obalu. Ke každému druhu reklamované renovované kazety musí být přiložena kopie faktury, prodejky nebo záručního listu.

Nárok na uplatnění záruky nelze uplatnit v těchto případech:

 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena při přepravě zákazníkem (např. pád na zem),
 • porušením ochranných nálepek a pečetí, pokud se tyto na renovované kazetě vyskytují (např. evidenční štítek na každé renovované kazetě),
 • neodborným zacházením, nesprávnou instalací a nesprávným skladováním (např. uskladnění tonerové kazety za oknem)
 • používáním renovovaných kazet v nevhodných podmínkách, které svojí povahou poškodí renovovanou kazetu (např. umístěním tiskárny ve velmi prašném prostředí)
 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena živly (např. povodeň)
 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena nadměrným zatížením neodpovídajícím doporučenému zatížení dle návodu na obsluhu zařízení v němž je používána

Nepřihlášený uživatel

Novinky

14.05.2018
E-Blue herní myš EMS656
Optická herní myš EMS656 má pogumovaný povrch, aby byla příjemná na dotek a ruka po myši neklouzala. Neotřelý design podtrhují barevně podsvícené prvky. Myš je ergonomicky tvarována pro praváky a přináší oporu pro palec i malíček, abyste necítili únavu ani při dlouhých hodinách hraní. Tlačítko pro střelbu umožňuje rychle zneškodnit všechny nepřátele.
25.04.2018
Trojosové gyroskopické držáky
Natáčejte profesionální videa ať už jste na cestách nebo při sportu. Díky 3 osovému stabilizátoru, který dokonale eliminuje chvění a otřesy, získáte dokonalé záběry. K dispozici varianty pro fotoaparáty a GoPro kamery (G3), ale také pro smartphony (P3).
24.04.2018
Gaming gear A - Z: RAZER
Jelikož jsme specialisté na gaming doplňky, nesmí v našem sortimentu chybět produkty světového leadera v této oblasti - značky Razer. Ukažte všem svou sílu, staňte se neporazitelnými s profesionálními herními zbraněmi. Vychutnejte si pocit vítězství s dokonalým hardwarovým provedením a využijte všechny Razer softwarové vychytávky (Chroma podsvícení, Razer Synapse atd.).
23.03.2018
Powerbank 5 000 mAh
Designový powerbank s plastovým povrchem, který vzhledem připomíná kůži. Díky dvěma vestavěným kabelům s koncovkami micro USB a lightning můžete snadno nabíjet všechny smartphony i iPhony. A to vše za super cenu.
21.03.2018
Brýle redukující modré záření
Pokud trávíte u počítače dlouhé hodiny ať už hraním her nebo prací, může se to negativně projevit na Vašem zraku. Chraňte své oči pomocí herních brýlí. Brýle redukují modré záření, zvyšují kontrast, rozjasňují barvy a přitom zmírňují zrakovou únavu.
20.02.2018
Praktické powerbanky
Praktický pomocník každého dne, který Vám "nakopne" vybitý telefon nebo jiné zařízení. Zavěste si jej třeba na klíče nebo vložte do kabelky. Navíc bude sloužit i jako příruční svítilna díky vestavěné LED diodě.

Akce

21.05.2018
Week price - Nedávejte šanci žádnému zloději
Cestujete často městskou hromadnou dopravou a obáváte se krádeže svých věcí? Váš problém vyřeší batoh, který není snadné vykrást. Díky povrchu, který nelze proříznout a kapsám se schovanými zipy se stane postrachem všech zlodějů a Vaše věci zůstanou v bezpečí.
03.05.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky

Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a uštřete s originálními inkoustovými kazetami HP 950/951 XL. Nabídka prodloužena do do 31. 7. 2018.

03.05.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka prodloužena do 31. 10. 2018.
26.04.2018
Samsung: Doprodej zásob
Uvedená nabídka platí do vyprodání zásob