RENOVACE TONERŮ - záruky

Renovace tonerových a inkoustových kazet

 • záruční doba je 24 měsíců ode dne provedení renovace, což uvedeno na kontrolním štítku výrobce
 • poskytujeme záruku na kvalitní tisk renovovaných kazet. V případě reklamace zákazník předloží výtisk provedený reklamovanou kazetou
 • poskytujeme záruku na stejný počet výtisků renovovanou kazetou jako kdyby zákazník použil kazetu stejného typu vyrobenou výrobcem zařízení do něhož je kazeta určena
 • poskytujeme záruku na to, že renovovaná kazeta nijak neponičí ani neznečistí zařízení v němž zákazník používá správným způsobem renovovanou kazetu. V případě, že nastane tato skutečnost, uvedeme na své náklady zařízení do stavu v němž toto zařízení bylo před vložením reklamované tonerové nebo inkoustové kazety a též zajistíme úhradu nákladů spojených s přepravou tohoto zařízení. Reklamace znečištění přístroje může být provedena a uplatněna výhradně u společnosti ECOPRINT, s.r.o. Na uplatňování nároků na úhradu vyčištění zařízení znečištěného nebo poškozeného renovovanou kazetou zakoupenou u společnosti ECOPRINT, s.r.o. a provedeného cizí firmou, nebude brán zřetel a reklamce nebude uznána.
 • reklamace renovovaných tonerových a inkoustových kazet nebude uznána v případě nesprávné manipulace s renovovanými kazetami a nevhodným uskladněním.

Záruční doba začíná dnem vystavení faktury, prodejky nebo záručního listu a prodlužuje se o dobu během níž je zboží v reklamační opravě. Pokud se zboží vyměňuje, záruční doba prodloužena není. Délka záruky je standardně 24 měsíců pokud není na daňovém dokladu nebo záručním listu uvedeno jinak.

V případě, že je závada opravitelná, bude renovace v zákonné 1 měsíční lhůtě opravena.

Zpravidla je reklamace vyřízena do týdne. V opačném případě bude reklamovaná kazeta vyměněna za kazetu stejného typu a toto bude provedeno na náklady společnosti ECOPRINT, s.r.o. Reklamované renovované kazety musí být doručeny k reklamaci v původním obalu. Ke každému druhu reklamované renovované kazety musí být přiložena kopie faktury, prodejky nebo záručního listu.

Nárok na uplatnění záruky nelze uplatnit v těchto případech:

 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena při přepravě zákazníkem (např. pád na zem),
 • porušením ochranných nálepek a pečetí, pokud se tyto na renovované kazetě vyskytují (např. evidenční štítek na každé renovované kazetě),
 • neodborným zacházením, nesprávnou instalací a nesprávným skladováním (např. uskladnění tonerové kazety za oknem)
 • používáním renovovaných kazet v nevhodných podmínkách, které svojí povahou poškodí renovovanou kazetu (např. umístěním tiskárny ve velmi prašném prostředí)
 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena živly (např. povodeň)
 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena nadměrným zatížením neodpovídajícím doporučenému zatížení dle návodu na obsluhu zařízení v němž je používána

Nepřihlášený uživatel

Novinky

08.08.2018
Polohovatelné herní sofa E-Blue
Vychutnejte si maximální pohodlí při hraní v herním sofa E-Blue Auroza s nastavitelným sklonem. Výplň z paměťové pěny a vysoce jakostní bavlny udělá ze sezení opravdový relaxační zážitek. Díky zabudovaným kolečkům můžete se sofa snadno manipulovat. Ale pozor, ať během hry neusnete :)
06.08.2018
7.1 herní sluchátka EHS971
Podsvícená herní sluchátka s mikrofonem povýší zážitek ze hry na vyšší level. Díky surround sound systému 7.1 uslyšíte každý zvuk jako byste byli přímo součástí hry. Tato sluchátka jsou ideální volbou pro hráče PUBG.
01.08.2018
Bluetooth herní křesla E-BLUE
První herní křesla E-BLUE se zabudovanými bluetooth reproduktory! Vychutnejte si každý herní souboj pohodlně usazení a navíc se nevšedním zážitkem, který přináší v opěradle zabudované neviditelné bluetooth reproduktory. Uslyšíte vše, co se kolem Vás ve hře šustne. Tato herní křesla plně vyhovují všem požadavkům na ergonomii. Kombinují jednodílné opěradlo a vysoce pružnou pěnovou výplň tak, aby byla dokonalou oporou pro každou část těla.
31.07.2018
LOGO reproduktory
Posloucháte rádi při práci své oblíbené písničky? Pak potřebujete kvalitní reproduktory. Značka LOGO přichází s reproduktory 2.1 s dřevěným subwooferem a extra basy, s dřevěnými 2.0 reproduktory a s moderními 2.0 reproduktory, které se hodí do každé domácnosti a kanceláře. Vše za úžasné ceny.
31.07.2018
Nabíjecí herní podložka s RGB podsvícením
Buď na bojišti nepřehlédnutelný, RGB herní podložka podsvítí každou hru. Jediným stiskem tlačítka můžeš přepínat módy multi barevného podsvícení nebo ho vypnout. A to není vše, podložka disponuje také funkcí bezdrátového nabíjení pro smartphony! Dobij si svůj mobil snadno i během hraní.
24.07.2018
Herní mikrofon Red Fighter MI1
Potřebujete, aby Vás v každé hře bylo perfektně slyšet? Věnujete se streamu nebo nahráváte vlastní videa? Pak je stolní mikrofon Red Fighter tou správnou volbou. Designový, vysoce citlivý mikrofon přenese Váš hlas dokonale čistě.

Akce

13.08.2018
Week price - Počítání na jedničku
Vybavte se na počty v novém školním roce s kalkulačkou Rebell SC 2040 BX. Dvouřádkový displej, 240 integrovaných fukncí, 9 nezávislých pamětí, trigonomické a hyperbolické, převody kartézských a polárních souřadnic a mnoho dalších funkcí a výhod příjdou vhod nejen vysokoškolákům.
02.08.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky - HP 932/933XL | 934/935XL
Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a ušetřete s originálními inkoustovými kazetami - HP 932/933XL | 934/935XL
Nabídka  platí od 1. 8. 2018 do 31. 10. 2018.
01.06.2018
I kdyby tisíc fotek ...
Nafoťte si všechny zážitky z prázdnin a dovolené a uchovejte si je jako živé. Kompletní příslušenství pro FOTO naleznete u nás na jednom místě.
03.05.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka prodloužena do 31. 10. 2018.