RENOVACE TONERŮ - záruky

Renovace tonerových a inkoustových kazet

 • záruční doba je 24 měsíců ode dne provedení renovace, což uvedeno na kontrolním štítku výrobce
 • poskytujeme záruku na kvalitní tisk renovovaných kazet. V případě reklamace zákazník předloží výtisk provedený reklamovanou kazetou
 • poskytujeme záruku na stejný počet výtisků renovovanou kazetou jako kdyby zákazník použil kazetu stejného typu vyrobenou výrobcem zařízení do něhož je kazeta určena
 • poskytujeme záruku na to, že renovovaná kazeta nijak neponičí ani neznečistí zařízení v němž zákazník používá správným způsobem renovovanou kazetu. V případě, že nastane tato skutečnost, uvedeme na své náklady zařízení do stavu v němž toto zařízení bylo před vložením reklamované tonerové nebo inkoustové kazety a též zajistíme úhradu nákladů spojených s přepravou tohoto zařízení. Reklamace znečištění přístroje může být provedena a uplatněna výhradně u společnosti ECOPRINT, s.r.o. Na uplatňování nároků na úhradu vyčištění zařízení znečištěného nebo poškozeného renovovanou kazetou zakoupenou u společnosti ECOPRINT, s.r.o. a provedeného cizí firmou, nebude brán zřetel a reklamce nebude uznána.
 • reklamace renovovaných tonerových a inkoustových kazet nebude uznána v případě nesprávné manipulace s renovovanými kazetami a nevhodným uskladněním.

Záruční doba začíná dnem vystavení faktury, prodejky nebo záručního listu a prodlužuje se o dobu během níž je zboží v reklamační opravě. Pokud se zboží vyměňuje, záruční doba prodloužena není. Délka záruky je standardně 24 měsíců pokud není na daňovém dokladu nebo záručním listu uvedeno jinak.

V případě, že je závada opravitelná, bude renovace v zákonné 1 měsíční lhůtě opravena.

Zpravidla je reklamace vyřízena do týdne. V opačném případě bude reklamovaná kazeta vyměněna za kazetu stejného typu a toto bude provedeno na náklady společnosti ECOPRINT, s.r.o. Reklamované renovované kazety musí být doručeny k reklamaci v původním obalu. Ke každému druhu reklamované renovované kazety musí být přiložena kopie faktury, prodejky nebo záručního listu.

Nárok na uplatnění záruky nelze uplatnit v těchto případech:

 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena při přepravě zákazníkem (např. pád na zem),
 • porušením ochranných nálepek a pečetí, pokud se tyto na renovované kazetě vyskytují (např. evidenční štítek na každé renovované kazetě),
 • neodborným zacházením, nesprávnou instalací a nesprávným skladováním (např. uskladnění tonerové kazety za oknem)
 • používáním renovovaných kazet v nevhodných podmínkách, které svojí povahou poškodí renovovanou kazetu (např. umístěním tiskárny ve velmi prašném prostředí)
 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena živly (např. povodeň)
 • pokud byla renovovaná kazeta poškozena nadměrným zatížením neodpovídajícím doporučenému zatížení dle návodu na obsluhu zařízení v němž je používána

Nepřihlášený uživatel

Novinky

20.02.2018
Praktické powerbanky
Praktický pomocník každého dne, který Vám "nakopne" vybitý telefon nebo jiné zařízení. Zavěste si jej třeba na klíče nebo vložte do kabelky. Navíc bude sloužit i jako příruční svítilna díky vestavěné LED diodě.
19.02.2018
Herní novinky Red Fighter
V sortimentu herních produktů značky Red Fighter přibyla skvělá podsvícená sluchátka se super zvukem a klávesnice s ergonomickou područkou a devíti módy podsvícení. Jako stylovou vychytávku si pro Vás Red Fighter připravil i slim powerbank.
16.02.2018
Držák (gamepad) na mobil
Skvělá vychytávka pro všechny hráče mobilních her. Díky držáku (gamepadu) budete mít svůj mobil pevně v ruce a neuteče vám žádná výhra. Držák snadno přenosný, stylový a nevyžaduje žádné párování přes bluetooth. Jednoduše nasadíte na mobil a můžete hrát.
15.02.2018
4 portový hub USB C (3.1) - USB A (3.0)
Máte nedostatek USB portů ve Vašem PC či notebooku? Připojte svá zařízení a přenášejte data vysokou rychlostí. Hub s připojením USB C a čtyřimi porty USB 3.0 zvládá přenosovou rychlost až 5 Gbps.
09.02.2018
Gyroskopický držák Sport X1
Natáčejte si ostrá a kvalitní videa i při sportování. Stabilizátor obrazu Sport X1 Vám umožní natáčet si své super sjezdy na kole, motorce, skateboardu, lyžích, snowboardu...prostě kde si zrovna vzpomenete.
08.02.2018
Luxusní designové powerbanky
Nenechte se omezovat vybitým mobilem, mějte vždy po ruce power bank. Oceníte ho obzvlášť, když potřebujete nabíjet telefon a nemáte přístup k el. síti. Krásný broušený kovový povrch navíc bude potěchou i pro Vaše oko.

Akce

20.02.2018
Ergonomická kancelář - díl 1. ZÁDA
Dopřejte si pohodlí při práci doma i v kanceláři a zaměřte se s námi na 4 oblasti ergonomie. Víme, co Vaše tělo potřebuje a proto Vám přinášíme seriál tipů, jak si vhodně zařídit ERGONOMICKOU KANCELÁŘ.
19.02.2018
Week price - Decentní doplněk každého PC
Optická myš Dynamic se profiluje v sortimentu drátových E-blue myší jako lifestylová myš. Používá nejnovější technologii snímání - Blue Wave senzor, který dobře pracuje na většině povrchů. Rozlišení 1480 DPI Vám umožní přesné ovládání a spolu s pokoveným kolečkem a ergonomickým tvarem Vám dovolí pracovat dlouho a bez únavy.
14.02.2018
Moonlight: Oslnivá jednoduchost pro Váš interiér
Zapomeňte na zdobené lustry a stropní svítidla. Osobitý styl může být čistý a přitom hravý. Což tak zavěsit žárovku přímo na kabel? Nechte se inspirovat....
06.02.2018
Dostaň se do kondice s Polarem
Zabojuj a dostaň se do kondice. Chytrá elektronika Polar se stane tvým pomocníkem a osobním trenérem při plnění každodenních cílů.
30.01.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky

Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a uštřete s originálními inkoustovými kazetami HP 950/951 XL. Nabídka platí do 30. 4. 2018.

30.01.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka platí do 30. 4. 2018.